Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Ελεγχόμενα από PLC κουτιά γάλακτος Γεμίστε και σφραγίστε Μηχανή Ενεργοποίηση οθόνης αφής 380V/50Hz
| Τρόπος λειτουργίας: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V/50Hz |
Η κάθετη μορφή γεμίζει τη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τη μικρή σακούλα σακουλιών
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Η αυτόματη μορφή μηχανών συσκευασίας VFFS γεμίζει την κόλλα κάρρυ σάλτσας κέτσαπ σφραγίδων
| Όνομα: | πολυ μηχανή συσκευασίας υγρού και κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
η κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας 420Z VFFS γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher σφραγίδων 304SS
| Όνομα: | 420Z κάθετη τύπων μηχανή συσκευασίας VFF 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher και τον ανελκυστήρα τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
DXDW120 304 από ανοξείδωτο χάλυβα πλήρης αυτόματη συσκευασία σακούλας τσαγιού μηχανή 180mm οθόνη αφής πίνακα χειρισμού
| Ταχύτητα μηχανής: | Μέγιστο 120 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος σακούλας φίλτρου: | 10 cm3 |
| Μέγεθος φάκελου: | 70 mm ((L) × 80 mm ((W) |
Ψημένη σακούλα καφέ μηχανή συσκευασίας φασολιών πολυ με την εξαέρωση Applicator βαλβίδων
| όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
30-80 τσάντες/η ελάχιστη πολυ υλική μηχανή συσκευασίας για το καρύδι ανάμιξαν τα πρόχειρα φαγητά
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών καφέ Κ 800mm GY 4S SEM αυτόματη περιστροφική
| Όνομα: | SEM-αυτόματη περιστροφική σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης Κ-φλυτζανιών φλυτζανιών καφέ GY-4S |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ημι-αυτοκίνητο |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 1 |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για συσκευασία υψηλής ταχύτητας 90 - 100 σακούλες/λεπτο
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Δύναμη: | 500W/800W |
Πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας PE NILO που ζυγίζει 520V OPP
| Όνομα: | Αυτόματη ζυγίζοντας τροφίμων ρυζιού πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Τοποθετημένη σε στρώματα PE κυλώντας ταινία OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |

