Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Ηλεκτρική συσκευασία κυματοειδών κιβωτίων ZYK-09
| Τύπος: | ZYK-09 |
|---|---|
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: | (L) 250-400 ((W) 180-320 ((H) 150-350mm |
| Πλάτος ταινιών: | 48 χιλιοστά |
Ltdx-110 μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Λειτουργία: | συσκευάζοντας τσάι στις τσάντες εγγράφου φίλτρων |
Γρήγορη και ακριβής πλατιά ταινία κυλίνδρου γεμίζει κύπελλο σφραγιστική μηχανή PE / αλουμινίου δίσκο
| Πίεση εργασίας (MPA): | 0.6-0.8 |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Τραπέζι, Τραπέζι PE, Τραπέζι Αλουμινίου, Τραπέζι Χάρτη |
| Μέγιστη διάμετρος δίσκουL*W*H (mm) Σωριά 1 επί 4: | 200x140x80 (x4) / 260x170 (x110) |
Βιότοπος τύπου μεταφορέα Hopper συσκευασία μηχανή Πολυλειτουργία για καρύδια Καραμέλες Snacks
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλιος τύπος Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο για υγρό χυμό σαμπουάν ελαιόλαδο κέτσαπ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργία Μετρών Τραπέζι συσκευασία Μηχανή κάθετο Τύπος Για το ιχθυέλαιο χάπια γλυκά
| Πεδίο μέτρησης: | Υπολογίζεται από ποσότητα |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Εναρμονισμένη συσκευή συσκευασίας σπόρων
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Οριζόντια συσκευασία χυμού σε σκόνη Πολυλειτουργική συσκευασία χυμού κάθετος τύπος
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Αυτοματοποιημένη Kinder Joy αυγά ζελέ υπερηχητική συσκευασία φυσαλίδων ηλεκτρικές αντλίες αεραγωγός
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1+PC+60 ημέρες |
Μηχανή πλήρωσης βαλίτσες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με ακρίβεια πλήρωσης ≤± 1%
| Κατανάλωση αέρα: | 0.3m ³ /min |
|---|---|
| τροφοδοσία: | 380V/50HZ |
| Ονομασία προϊόντος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων |

