Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας γεμίσματος από ανοξείδωτο χάλυβα με οθόνη αφής σφραγίσματος με κυλίνδρους
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, γυαλί, μέταλλο |
Η κάθετη μορφή VFFS γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδων 304SS
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Κάθετη πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων 420V κενή 304SS αεροστεγής
| Όνομα: | 420V υψηλής ταχύτητας κάθετη τύπων πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, σακούλα, τσάντα μαξιλαριών |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
DZ 600 κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων Φ
| Όνομα: | DZ - 600 Φ σιταριού κάθετη κενής συσκευασίας μηχανών ακροφυσίων μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τύπων κ |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Εικονική οθόνη BFS-4500 Μηχανή συμπλήρωσης σφραγίδας για μπουκάλια / κονσέρβες 50-500ml
| Όγκος πλήρωσης: | 50-500ml |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
Μηχανή σφράγισης κυλίνδρων με πολλαπλές κεφαλές
| Τύπος συσκευασίας: | Μπουκάλια/δοχεία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
Με δύο θαλάμους 4 χρόνοι/ελάχιστη κενή μηχανή συσκευασίας επιτραπέζιων κορυφών μηχανών συσκευασίας σφραγίδων
| Τύπος: | μηχανή κενής συσκευασίας |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Φαρμακευτικές υγρές νερού αυτόματες φλυτζανιών μηχανές μπουκαλιών πλήρωσης σφραγίζοντας
| Όνομα: | Φλυτζανιών μπουκαλιών σφραγίζοντας μηχανών σφραγίζοντας μηχανή δοχείων κασσίτερου αργιλίου υψηλής τα |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | πλήρης-αυτοκίνητο |
| σφραγίζοντας κεφάλι: | 4 |
Φαρμακευτικά υγρό νερό καθημερινά χημικά προϊόντα φροντίδας μαλλιών για το σώμα Αυτοματοποιημένα μπουκάλια
| Ονομασία: | μηχανή σφράγισης μπουκαλιών υψηλής ταχύτητας αυτόματη μηχανή σφράγισης κονσερβοειδών από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Full Auto |
| Κεφαλίδα σφράγισης: | 6 και άνω |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με χωρητικότητα πλήρωσης 2-50G και πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |

