Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Αυτόματη εγγράφου πλαστική μηχανή συσκευασίας φουσκαλών πολυ 10-15 φορές/λ.
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Ηλεκτρονική ποσοτική πολυ επικεφαλής weigher μηχανή συσκευασίας για τα προϊόντα σκονών χαμόγελων
| όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, μπουκάλια, κασσίτεροι δοχείων |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή συμπλήρωσης με σφραγίδα από κουτί τούβλων 2500*1200*1800mm ≤±1% ακρίβεια συμπλήρωσης
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Βάρος: | 1000kg |
Ατσάλινα μπουκάλια αφής με οθόνη αφής Σφραγίδα πλήρωσης Σφραγίδα Μηχανή ασφάλειας Χαρακτηριστικά Τεχνολογία σφραγίσματος κυλίνδρων
| Δύναμη: | 2.5KW |
|---|---|
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
Μηχανή σφραγίσματος πλήρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα για φιάλες/κάντες 50-500ml χωρητικότητα με πιστοποίηση CE
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος σφράγισης: | Σφραγισμός κυλίνδρων |
| Όγκος πλήρωσης: | 50-500ml |
4500 μπουκάλια ανά ώρα Μηχανή σφράγισης κυλίνδρων από ανοξείδωτο χάλυβα με CE ISO9001
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8Mpa |
| Δυναμικότητα: | 4500 μπουκάλια/πηγίδες ανά ώρα |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα DXDD16 CCFD6 με 20-60 σακούλες / Min Rate 2.5kw ισχύς
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Σχήμα: | DXDD16 |
| Δυναμικότητα: | 110±5 σακούλες/min |
Ασφάλεια μηχανής σφραγίδας γεμίσματος από ανοξείδωτο χάλυβα με σφραγίδα κυλίνδρων πιστοποιημένη CE/ISO9001
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
Αυτόματη τσαντών πλήρωσης συσκευασίας σκόνη καφέ σταλαγματιάς φίλτρων σακουλιών αυτιών μηχανών κρεμώντας
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός & πνευματικός |
| Λειτουργία: | συσκευάζοντας καφές στις τσάντες εγγράφου φίλτρων |
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |

