Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v direct power air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
800w ελεύθερη αερόψυξη 45KGS αεροσυμπιεστών 25L εμβόλων πετρελαίου
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 25L 800w 220v κατευθύνει το Drive λευκό αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 65L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
50L πετρελαίου ελεύθερα εμβόλων διπλά ακροφύσια εμβόλων 1200W αεροσυμπιεστών ενιαία
| Όνομα: | ελεύθερος σιωπηλός αεροσυμπιεστής πετρελαίου 50L 1200W 220V bule |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
70dB Red Dual Piston Air Compressor 112MM Direct Driven Type
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός αεροσυμπιεστής δύο πετρελαίου 50L 1100w 220v κεφάλι bule |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
8bar μικρός σιωπηλός αεροσυμπιεστής
| Όνομα: | Σιωπηλός ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής εμβόλων τρία 3HP 220V μικρός επικεφαλής Oil-free φορητός |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 180L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
ελεύθερος αεροσυμπιεστής φορητό ηλεκτρικό W1100 εμβόλων πετρελαίου 10 φραγμών
| Όνομα: | ελεύθερος σιωπηλός αεροσυμπιεστής πετρελαίου 50L 1100W 220V bule |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
100L Piston Type Air Compressor Noiseless W1500 90KGS
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 100L 1500w 220v κατευθύνει το Drive αεροσυμπιεστή δύο εμβόλων τύπων κεφ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 250L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
Μικρός 1100w αεροσυμπιεστής αθόρυβο 50dB εμβόλων πετρελαίου ελεύθερος
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός αεροσυμπιεστής δύο πετρελαίου 100L 1100w 220v επικεφαλής λευκό |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| Όνομα: | Ελεύθερος σιωπηλός κατασκευαστής αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου στην Κίνα τρία επικεφαλής κόκκινο |
|---|---|
| Ροή αέρα: | 210L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
3000w Super Silent Oil Free Piston Air Compressor 100l Harmless
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 100L 3000w 220v κατευθύνει το Drive αεροσυμπιεστή εμβόλων τύπων γκρίζο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 250L/min |
| Πίεση: | 8bar |
CHIC-30A Ηλεκτρικός συμπιεστής αέρα με βίδα για οδοντιατρική / άμμο / πλύση αυτοκινήτων
| Σχήμα: | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 3.8/0.7;3.6/0.8· 3.3/1.0· 2.9/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |

