Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v direct power air compressor ] αγώνας 57 προϊόντα.
Tabletop τέσσερα στηλών καυτή λειωμένων μετάλλων μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ 220V 50 - 60Hz
| όνομα: | Η καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων επιτραπέζιων τέσσερις-θέσεων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
DZ 600 κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων Φ
| Όνομα: | DZ - 600 Φ σιταριού κάθετη κενής συσκευασίας μηχανών ακροφυσίων μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τύπων κ |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Φορητή υπερηχητική σημείων συγκόλλησης μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ τριφασικό 220V
| Όνομα: | Φορητή υπερηχητική μηχανή συγκόλλησης σημείων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Εργοστασιακή Άμεση Προμήθεια Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδης Επιφάνειας CH-612 για Πλαστικά Μέρη, Μεταλλικά Μέρη και Καθρέπτες Οπισθοπορείας
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ηλεκτρονική συσκευή για την επισήμανση πλαστικών μερών CH-615, συσκευή επισήμανσης βαμβακιού
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Απευθείας Πώληση από τον Κατασκευαστή Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Ανύψωσης και Επισήμανσης CH-602F για Αυτοκόλλητες Σακούλες Τροφίμων και Πλαστικές Σακούλες PE
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Κάθετη πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων 420V κενή 304SS αεροστεγής
| Όνομα: | 420V υψηλής ταχύτητας κάθετη τύπων πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, σακούλα, τσάντα μαξιλαριών |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας PE NILO που ζυγίζει 520V OPP
| Όνομα: | Αυτόματη ζυγίζοντας τροφίμων ρυζιού πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Τοποθετημένη σε στρώματα PE κυλώντας ταινία OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Μικρή κάθετη Popcorn VFFS κάδων αλυσίδων μηχανή συσκευασίας με ημι αυτόματο αζώτου
| όνομα: | Ημιαυτόματη μικρή κάθετη Popcorn κάδων αλυσίδων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Τοποθετημένη σε στρώματα PE κυλώντας ταινία OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
μηχανή συσκευασίας 2200mm σφραγίζοντας περιστροφική
| Όνομα: | Περιστροφική πλήρης-αυτόματη συσκευή συσκευασίας τροφίμων υψηλής ταχύτητας, κενή μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |

