Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v direct power air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
150 λίβρες χωρίς ζώνη αεροσυμπιεστή άμεση κίνηση 2800 RPM για βέλτιστη απόδοση
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέος συμπυκνωτής αέρα |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
Υψηλή απόδοση 2HP/1.5kw αεροσυμπιεστής με βάρος 23KGS και 206/0.206 Air Delivery
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη κατηγορία: | Διάκριση IP54 |
| Βάρος: | 23kgs |
24L αεροσυμπιεστής Drive βιδών
| Όνομα: | 220V/110V 8 άμεσος οδηγημένος κατασκευαστής αεροσυμπιεστών εμβόλων φραγμών 24L |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
115psi μίνι φορητός αεροσυμπιεστής με τη δεξαμενή 5018 μπλε φραγμών
| Όνομα: | μίνι ηλεκτρικός μικρός φορητός 24L 8bar 220v κατευθύνει τον οδηγημένο αεροσυμπιεστή |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
220V συμπίεσμος αέρα με HANBELL αέρα και IP54 κινητήρα
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 27.5 X 22 X 44 ίντσες |
| Δυναμικότητα ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
115 PSI Μέγιστη πίεση Στρογγυλεμένος αεροσυμπιεστής 0,26M3/min 115psi/8bar
| Αεροπορική παράδοση: | 206/0.206 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI/8BAR |
| Υπόθεση: | Νέος συμπιεστής αέρας |
115 PSI 2.5HP Ηλεκτρικός κινητήρας με κινητήρα αεροσυμπιεστή με σύνδεση γρήγορης σύνδεσης
| Υπόθεση: | Νέος συμπιεστής αέρας |
|---|---|
| Παροχή από αέρος (L/Min/m3/Min): | 206/0.206 |
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI/8bar |
2.5 HP 115 PSI μόνιμος μαγνητικός κινητήρας αεροσυμπιεστής με διπλό μετρητή και προστασία από θερμική υπερφόρτωση
| Μέγεθος: | 27.5 X 22 X 44 ίντσες |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
| Δύναμη: | 2HP/1.5KW |
Κεφαλή αεροσυμπιεστή βιομηχανικής κλάσης 2.2Kw/3.0Hp για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| υλικό αντλιών: | Χυτοσίδηρο |
| Δύναμη: | 2.2KW/ 3,0HP |
800w πετρελαίου ελεύθερη εμβόλων πολυ φάση Filteration εμβόλων 25L αεροσυμπιεστών ενιαία
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 25L 800w 220v κατευθύνει το Drive λευκό αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 65L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |

