Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v direct power air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
Δυνατός 2.5HP 220V άμεση ισχύς αεροσυμπιεστή άμεση σύνδεση αεροσυμπιεστή με διπλό μετρητή
| Βάρος: | 23kgs |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
| Μέγεθος: | 27.5 X 22 X 44 ίντσες |
220V Direct Drive Air Compressor Τέλειος συνδυασμός απόδοσης για την επιχείρησή σας
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
| Βάρος: | 23kgs |
Φορητός αέρας συμπίεσης με άμεση κίνηση με κινητήρα IP55/54 και τάση 220V
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένη |
| Δυνατότητα εκτόξευσης: | 220/50 |
115psi άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
| Όνομα: | Αεροσυμπιεστής υψηλού φορητός άμεσος Drive, με την τάση 50L 220v |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
2HP/1.5kw άμεση κίνηση αεροσυμπιεστή 150 λίβρες χωρητικότητα για βιομηχανικές ανάγκες
| Δυναμικότητα: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Αεροπορικός τέρμα: | HANBELL (Ταϊβάν) |
2.5HP/1.8kw 150 λίβρες άμεση κίνηση αέρα συμπίεσης σε 125 PSI - Διαστημική εξοικονόμηση σχεδιασμού
| Τύπος: | αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Βάρος: | 23kgs |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
IP55 / 54 Motor Grade 2.5HP Direct Drive Air Compressor Η απόλυτη λύση παραγωγής
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη κατηγορία: | IP55/54 |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
2.5HP φορητός ηλεκτρικός άμεσος αεροσυμπιεστής BM-50L Drive
| Όνομα: | 220V/110V 2.5HP 50L άμεσος Drive ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής αυτοκινήτων εναλλασσόμενου ρεύματος BM-50 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
11KW 8bar / 10bar / 12bar εργοστασιακός κομπρεσέρ αέρα με βίδες νέος σε χρησιμοποιημένη κατάσταση 220V/380V σιωπηλός κομπρεσέρ αέρα
| Σχήμα: | Κομψός-15A |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 1.8/0.7;17./0.8;1.5/10·1.2/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |
IP55/54 Συμπυκνωτής αέρα με κινητήρα ηλεκτρικού κινητήρα για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Μέγεθος (L × W × Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| Τύπος: | αεροσυμπιεστής |
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |

