Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v direct power air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| Όνομα: | W-750X3/70 ελεύθερος σιωπηλός κατασκευαστής αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου στην Κίνα τρία κεφάλι |
|---|---|
| Ροή αέρα: | 210L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
90L μικρός σιωπηλός προσανατολισμένος προς τη ζώνη τύπος αεροσυμπιεστών 0.8Mpa W 0,28
| Όνομα: | 0.8Mpa 3Hp 220v/380v μπλε 90L εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη βιομηχανική δεξαμενή αεροσυμπιεστών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 280L/min |
| N.weigh: | 79KGS |
195L βουβό ιατρικό 2400W εμβόλων πετρελαίου ελεύθερο κεφάλι κυλίνδρων αργιλίου αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | Χρωματίζοντας το βουβό φορητό ιατρικό ελεύθερο συμπιεστή τρία πετρελαίου επικεφαλής λευκό |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 195L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
Υψηλής πίεσης συμπίεσης αέρα Ηλεκτρικό σταθμό Εφαρμόσιμα Δύο σταδιακά συμπίεση αέρα με βίδες
| Σχήμα: | Κομψός-50A |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 10.4/0.7;9.8/0.8;8.5/1.0;7.5/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |
125L Hydraulic Driven Air Piston Type Compressor 1500W 220V
| Όνομα: | ελεύθερος σιωπηλός αεροσυμπιεστής πετρελαίου 50L 1500W 220V bule |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 125L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
W50 δίδυμο διπλό ελάχιστο διογκώσιμο αέριο συμπιεστών 110L εμβόλων
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός αεροσυμπιεστής δύο πετρελαίου 50L 1100w 220v κεφάλι bule |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
10 bar Oil Free Piston Compressor 50l Silent Orange 67mm 43KGS
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 50l 1200w 220v κατευθύνει το Drive πορτοκάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 110L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
8 γκρίζος συμπιεστών W1500 υψηλών εμβόλων φραγμών που λαδώνεται
| Όνομα: | ελεύθερος φορητός πετρελαίου 100L 3000w 220v κατευθύνει το Drive αεροσυμπιεστή εμβόλων τύπων γκρίζο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 250L/min |
| Πίεση: | 8bar |
Υψηλής πίεσης σταθερός αέρας κομπρεσέρ κατασκευαστής καλής πώλησης Καλύτερη τιμή
| Σχήμα: | CHIC-100A |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |
Ευφυής μηχανή υπερηχητικής συγκόλλησης υψηλής δύναμης υπολογιστών 4200W
| όνομα: | Ευφυής μηχανή υπερηχητικής συγκόλλησης υψηλής δύναμης υπολογιστών Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

