Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Βιότοπος τύπου μεταφορέα Hopper συσκευασία μηχανή Πολυλειτουργία για καρύδια Καραμέλες Snacks
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργία Μετρών Τραπέζι συσκευασία Μηχανή κάθετο Τύπος Για το ιχθυέλαιο χάπια γλυκά
| Πεδίο μέτρησης: | Υπολογίζεται από ποσότητα |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο κάθετου τύπου για γάλα σε σκόνη καφέ σε σκόνη αλεύρι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Οριζόντια συσκευασία χυμού σε σκόνη Πολυλειτουργική συσκευασία χυμού κάθετος τύπος
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου μηχανή συσκευασίας για την ανάμειξη φαρμάκων τσαγιού
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100 g ((5-100 ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών σάλτσες κάθετος τύπος για σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Οριζόντια αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή για τα ραβδιά θυμιάματος τσαντών τσαγιού κραγιόν
| Τύπος: | αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή |
|---|---|
| Suitbale για: | κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | μηχανικός |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας αλευριού με σύστημα ελέγχου PLC πάχος 0,04 - 0,08 mm
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |

