Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας 10kg 50kg
| Όνομα: | Μηχανήματα συσκευασίας σε κόκκους |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Νάιλον σακούλες, πλαστικές σακούλες, χάρτινες σακούλες κ.λπ. |
| Οδηγούμενος τύπος: | Ηλεκτρικός |
8 ακροφυσίων σακουλών γεμίζοντας σφράγιση 220V 50HZ μηχανών συσκευασίας χυμού πολυ
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
Διπλή υδραυλική υψηλή συχνότητα 5000W μηχανών συσκευασίας τύπων πολυ
| όνομα: | Διπλή υδραυλική μηχανή υψηλής συχνότητας τύπων-- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 5000W |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Μηχανή συσκευασίας αυτοματοποιημένης συσκευασίας για σκόνη μπαχαρικών, σκόνη καφέ από κόκκους
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 10-28 σακούλες/min |
| Μέγεθος της τσάντας: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας συσκευαστών VFFS μηχανών συσκευασίας πλήρωσης σκονών
| όνομα: | Dxdf-40II αυτόματος συσκευαστής μηχανών συσκευασίας σκονών γεμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Αυτόματη τσαντών πλήρωσης συσκευασίας σκόνη καφέ σταλαγματιάς φίλτρων σακουλιών αυτιών μηχανών κρεμώντας
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός & πνευματικός |
| Λειτουργία: | συσκευάζοντας καφές στις τσάντες εγγράφου φίλτρων |
Πλήρως αυτόματη ζύγιση και ποσοτική συσκευασία
| Πεδίο μέτρησης: | 50-500g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | Δύναμη εκμετάλλευσης |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 15-20 σακούλες/λεπτο |
Μικρή μηχανή συσκευασίας τσαντών καφέ σταλαγματιάς μηχανών σακουλών καφέ μαγιονέζας 110V
| Όνομα: | μικρό κάθετο άλας ζάχαρης και υγρές τσάντες τσαγιού πιπεριών που γεμίζουν την υγρή μηχανή συσκευασία |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα, έγγραφο φίλτρων |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων με έλεγχο PLC W30 - 110mm Μέγεθος συσκευασίας
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
Μηχανή συσκευασίας αλευριού με ρυθμιστή πίεσης αέρα
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 2500kg |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) 4,5KW |

