Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Η κάθετη μορφή γεμίζει τη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τη μικρή σακούλα σακουλιών
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Συρρικνωθείτε τη σήραγγα που η πολυ θερμότητα ταινιών PE μηχανών συσκευασίας συρρικνώνεται τη μηχανή συσκευασίας
| όνομα: | BSE5040A η θερμότητα ταινιών PE συρρικνώνεται τη μηχανή συσκευασίας/συρρικνώνεται τη σήραγγα |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | Λ 2500*W820*H1680mm |
μηχανή συσκευασίας 1960mm η πολυ συρρικνώνεται το περικάλυμμα
| Όνομα: | Η αυτόματη ταινία επιτροπής πινάκων πορτών συρρικνώνεται την τυλίγοντας πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | Λ 2455 Χ W 1950 Χ Χ 1960mm |
5g 5 γραμμάρια σακούλια άσπρης ζάχαρης ξενοδοχείων 5 κλ που γεμίζουν τη μηχανή συσκευασίας για τον κόκκο
| όνομα: | μηχανή συσκευασίας σιταριών |
|---|---|
| τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| υλικό συσκευασίας: | OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE |
4 δευτερεύουσα μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τη Pharyngeal προστατευτική ενδυμασία απομόνωσης πατσαβουρών
| Όνομα: | εκτατή μηχανή συσκευασίας ταινιών |
|---|---|
| τύπος: | πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1950x1200x1900mm |
Μηχανή συσκευασίας υγρών για σόδα χυμούς τσάι μπύρα ποτά πλυντήριο καθαριστικό σαμπουάν
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Μηχανή συσκευασίας ημιαυτόματης ειδικής μορφής σακούλας με ανελκυστήρα μπολ και χειροκίνητη κοπή
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Η μαλακή καραμέλα αυτόματου υπολογισμού Gummy αντέχει τη μηχανή συσκευασίας VFFS
| Όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικό και Πνευματικό |
Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας VFFS για τις τηγανιτές πατάτες τροφίμων πρόχειρων φαγητών
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία λαχανικών Flow Pack Μηχανή οριζόντιου τύπου μαξιλαροσακούλης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας λαχανικών τύπου μαξιλαριού |
|---|---|
| μήκος σακούλας: | Απεριόριστο |
| πλάτος της ταινίας: | < 600 mm |

