Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία σωματιδίων σε σκόνη Μηχανή συσκευασίας τροφίμων
| Πεδίο μέτρησης: | 20-1000 ml |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L):40-250mm (W):40-200mm |
| Ταχύτητα: | 10-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
Ορυκτή/καθαρή γεμίζοντας σφράγιση τσαντών σακουλών σακουλιών μηχανών συσκευασίας πόσιμου νερού πολυ
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
|---|---|
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Premade τσαντών σακουλών πολυ συσκευασίας τσιπ σιταριών Doypack μηχανών μίνι
| Όνομα: | Τα τσιπ σιταριών σκάουν τα δημητριακά προ-που γίνονται τις τσάντες την πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Οριζόντια κυλημένη πολυ συσκευασίας μηχανή πλήρωσης σακουλιών μηχανών φαρμακευτική
| Όνομα: | Οριζόντια κυλημένη ταινιών Doypack φερμουάρ τσαντών φυστικιών καρυδιών μηχανή συσκευασίας τροφίμων π |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
50 ενιαίο φλυτζάνι ρυζιού μηχανών συσκευασίας τσαντών ελάχιστο πολυ 2000ml
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
Ο πολυ δίσκος μηχανών συσκευασίας 1415 χιλ. που σφραγίζει τους νωπούς καρπούς τροφίμων 3kg προσκολλάται ταινία
| Όνομα: | Τα αυτόματα καρυκεύματα/οι νωποί καρποί προσκολλώνται δίσκος μηχανών συσκευασίας ταινιών που σφραγίζ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 840 X 888 X 1415 χιλ. |
2000ml ηλεκτρική κενή Sealer αεροστεγής σφράγιση μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
80 - 90bags/min η πολυ μηχανή συσκευασίας τέσσερα πλαισιωμένη σφράγιση τοποθετεί τη μηχανή συσκευασίας σε σάκκο
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80-90bags/min |
| Πλάτος: | 55100mm |

