Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Οι τσάντες φύλλων αλουμινίου αργιλίου σκουπίζουν την πολυ υψηλή ταχύτητα 90 με ηλεκτρική σκούπα μηχανών συσκευασίας - 100bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Πλάτος: | 55100mm |
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
Πλήρως αυτόματη πολυ μηχανή κενής συσκευασίας τσαντών υψηλής ταχύτητας μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 80160mm |
40 - 60bags/min πολυ μηχανή συσκευασίας για τις μικρές τσάντες που εισάγουν τις μεγάλες τσάντες
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών για τις μικρές τσάντες που εισάγουν τη μεγάλη τσάντα-πολυ μηχανή σ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 40-60bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
Πολλών χρήσεων μηχανή κενής συσκευασίας υψηλής ταχύτητας για την τσάντα Premade θαλασσινών
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 120200mm |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών 500W / 800W με οθόνη αφής για βελτιωμένη συσκευασία
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Χρώμα: | Customed |
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
MP-5kw Πολλαπλή συσκευαστική μηχανή PP / PVC σακούλες ημιαυτόματη μηχανή σφράγισης θερμού λιωμένου
| Ονομασία: | MP-5kw Πολλαπλή συσκευασία μηχανή PP / PVC σακούλες μηχανή θερμής σφράγισης |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Στάση επάνω στο πολυ βόειο κρέας Jerky μίνι Doypack μηχανών συσκευασίας τσαντών φερμουάρ σακουλών
| Όνομα: | Προ-γίνοντες τσάντες πολυ μηχανή συσκευασίας Doypack μηχανών συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικό και Πνευματικό |
Σύστημα ελέγχου PLC Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή 500W / 800W Για συνεπή και συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

