Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
2.3kw πολυ μηχανή συσκευασίας 160mm καθαριστικές τσάντες ντοματών σάλτσας
| Όνομα: | Ντοματών σάλτσας καθαριστική υγρή τσαντών συσκευασίας μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
μηχανή συσκευασίας σακουλιών σκονών 32mm 4 πάροδος για το γάλα και το τσάι καφέ
| Όνομα: | 4 παρόδων καφέ γάλακτος τσαγιού σκονών πολυ παρόδων ραβδιών τσαντών μηχανή συσκευασίας σακουλιών πολ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1100*990*2100mm |
316 αυτόματη υψηλή ταχύτητα τσαντών τσαγιού μηχανών συσκευασίας χοανών πολυ 15ml
| Όνομα: | Αυτόματη υψηλής ταχύτητας τιμών μικρή τσαγιού τσαντών διπλή αιθουσών τσαγιού μηχανή συσκευασίας τσαν |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα, έγγραφο φίλτρων |
Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 110-130 τσάντες/λ. |
| Πλάτος: | 55100mm |
Κενή πολυ μηχανή συσκευασίας για τις τσάντες 40 εγγράφου - υψηλή ταχύτητα 55bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 40-55bags/min |
| Πλάτος: | 120160mm |
Αυτόματος Weigher σκαφών της γραμμής μηχανών συσκευασίας σιταριού κόκκων MCU για τα τσιπ καρυδιών φασολιών
| Όνομα: | Κόκκων ζάχαρης αλατισμένη ρυζιού σιταριού ενιαία επικεφαλής μηχανή συσκευασίας χοανών πολυ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1186x1146x1018mm |
Πολλών δρόμων πολυ σκόνη καφέ μηχανών συσκευασίας SS304 15g
| Όνομα: | Πολλών δρόμων αυτόματη 15g κόκκων καφέ μηχανή συσκευασίας σκονών πολυ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Βαθμός τροφίμων SS304 |
Αυτόματη πολυ μηχανή συσκευασίας τύπων σκαφών της γραμμής για τις τσάντες εγγράφου Premade άλατος/σακχάρων/αλευριού
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη προ-γίνοντη μηχανή συσκευασίας τσαντών ζάχαρης εγγράφου τύπων σκαφών της γραμμής |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 600-900bags/hour |
| Μπροστινό πλάτος: | 80mm~110mm |
μηχανή συσκευασίας 245mm η πολυ μικρή συρρικνώνεται το περικάλυμμα 3kg που οι νωποί καρποί προσκολλώνται ταινία
| Όνομα: | Τα αυτόματα καρυκεύματα/οι νωποί καρποί προσκολλώνται δίσκος μηχανών συσκευασίας ταινιών που σφραγίζ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 520*495*245mm |
Ψημένη σακούλα καφέ μηχανή συσκευασίας φασολιών πολυ με την εξαέρωση Applicator βαλβίδων
| όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

