Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σακουλών ρυζιού με μήκος στερεοποίησης 5-10 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Μηχανή συσκευασίας σάκετ καρύδας / φρούτων
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος φιλμ: | 250-Μέγ.420 χλστ |
| Μήκος τσάντας: | 80-350mm |
Μηχανή συσκευασίας σωματιδίων ρυζιού σε σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σάκετ αλατιού VFFS συσκευασία μηχανή
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλικών για τη μέτρηση χωριστά των αναγκών μείγματος υλικών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλών |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 1-20g ((3-100 ml) |
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
40Bags η ελάχιστη πολυ σακούλα Premade μηχανών συσκευασίας πελεκά τα λαϊκά δημητριακά πρόχειρων φαγητών
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
Αυτόματη εγγράφου πλαστική μηχανή συσκευασίας φουσκαλών πολυ 10-15 φορές/λ.
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
20 - 40bags/min πολυ τσάντα τύπων μηχανών συσκευασίας Μ που ταΐζει και μηχανή συσκευασίας
| Όνομα: | Τσάντα μ-τύπων που ταΐζει και που συσκευάζει την μηχανή-πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-40bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |
4 πάροδοι 90mm φύλλο αλουμινίου 90mm μηχανών συσκευασίας σακουλιών για τη σκόνη χορταριών καφέ
| Όνομα: | Καφέ χορταριών σκονών μικρή σιταριών πολλών δρόμων ραβδιών σακουλιών πίσω σφραγίζοντας μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |

