Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για ταχεία και αποτελεσματική ταχύτητα συσκευασίας 90-100 σακούλες/λεπτο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Ηλεκτρική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών αυτοματοποιημένη συσκευασία κιβωτίων και ρομποτική μηχανή συσκευασίας παλετιστών
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων ηλεκτρικής ενέργειας τριών φάσεων 380V/60Hz 90 - 100 σακούλες/min
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| μέγεθος: | 2800*1550*1750mm |
Ηλεκτρική ηλεκτρική συσκευασία πολλαπλών συσκευαστών κάθετου τύπου
| Σύστημα εμφάνισης: | Ελαφριά κλειδιά |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | LED |
| Ταχύτητα: | 10-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
Μηχανή συσκευασίας πλήρως αυτόματη, μηχανή ζύγισης και ποσοτικής συσκευασίας, τρόφιμα, ρύζι, σωματίδια πλαστικού
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm (W) 30-130mm |
| ταχύτητα: | 30-100bags/Min |
Μηχανή συσκευασίας πακέτων τοματοπολτών σάλτσας τσίλι μελιού πετρελαίου
| όνομα: | Διπλή πακέτων νερού μελιού κολλών κέτσαπ γαρίδων κολλών μαγιονέζας σοκολάτας κάθετη μηχανή συσκευασί |
|---|---|
| τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| υλικό συσκευασίας: | OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE |
30 - 60bags/Min συσκευασία σακούλας με σύστημα οθόνης αφής 220V /5 0Hz ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Τύπος: | Αυτόματος |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο βαρώντας σάκους μεγάλων κόκκων 500W / 800W
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
Πολυλειτουργική πλήρως αυτόματη υψηλής ταχύτητας κάθετη συσκευασία σακουλών με 500W / 800W
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο ζύγισης
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

