Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
20000-22000BPH Φρούτο Σόδα Σπινθηροποιημένα Ανθρακούχα Ποτά CSD αυτόματο μπουκάλι υγρό μηχανή πλήρωσης
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Μηχανή πλήρωσης μπουκαλιών σαμπάνιας κρασιού και σόδας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 40 |
Σαμπάνια Κύπελλο κρασιού Ατμόσφαιρο Νερό Λιπαρό Ποτό CSD Ανθρακούχο Κύπελλο Μπίρας Σόδα Μπουκάλι Γεμιστήρας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Μηχανή πλήρωσης αστικών χαρτοκιβωτίων Prisma Shape 330ml 7500CPH υψηλής ταχύτητας για 100% καθαρό χυμό
| Γεμίζοντας σχήμα: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Μηχανή: | SUS304 |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα Εικονική οθόνη χειρισμού Πίνακας λειτουργίας TBPM-15
| Ακρίβεια συσκευασίας: | ±0,15g |
|---|---|
| Δομή μηχανής: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Δύναμη: | 2.5KW |
Οριζόντια αυτόματη μηχανή συσκευαστών περίπτωσης υψηλής ταχύτητας για τα τρόφιμα L200mm
| Τύπος: | αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | μηχανικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Ροταριακό κομπρεσέρ αέρα βίδα 10hp Για αέρα βούρτσισμα / καθαρισμός φούσκας / Bolting / Plug για αρσενικό σωλήνα κήπου
| Σχήμα: | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 8.2/0.7;7.5/0.8;6.8/1.0;6.0/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |
ΝΕΟ 2020 145 Psi 185CFM 8bar Ελαιοένεση Στρογγυλοπνευματικό συμπιεστή για εξόρυξη και γεωτρήσεις Χρήση για Jack Hammer
| Σχήμα: | CHIC-100A |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 13.8/0.7;13.0/0.8;11.9/1.0;10.3/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |

