Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα με τρείς πλευρές
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Μέγιστο 105±5 σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm ή 140 mm |
Εύκολος ενεργοποιήστε την αυτόματη κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή 20-50 κιβώτια/λεπτό
| Όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών κάθετη αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με οθόνη αφής με μέγεθος συσκευασίας W30-110mm
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 2.2KW |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με χωρητικότητα πλήρωσης 2-50G και πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
700kg μηχανή συσκευασίας τσαντών καφέ
| Λειτουργία: | Πλήρως αυτόματη πολυ μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού εγγράφου φίλτρων λειτουργιών μικρής κλίμακας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| η πλήρωση τακτοποιεί: | 3-15ml |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιέρας DXDC50B 3 πλευρικές σφραγιστικές σακούλες με χωρητικότητα πλήρωσης 50 σακουλών/λεπτο
| Δυνατότητα πλήρωσης: | 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 5·40 cm3 |
| Δυνατότητα τσαγιέρας: | Μέχρι 1,5g~10g |
Κάθετη πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων 420V κενή 304SS αεροστεγής
| Όνομα: | 420V υψηλής ταχύτητας κάθετη τύπων πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, σακούλα, τσάντα μαξιλαριών |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Sealer επιτραπέζιων κορυφών κενό ξέπλυμα αερίου μηχανών συσκευασίας Thermoforming εξωτερικό κενό
| Τύπος: | Εξωτερικό κενό Sealer |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή παραγωγής ανθρακούχου αρωματικού νερού για αναψυκτικά 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Μηχανή κάλυψης γεμιστήρα αζώτου και σόδας για ποτά με ανθρακικό οξύ
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Ακριβότητα πλήρωσης: | ≤ ± 5 mm επίπεδο υγρού |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |

