Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
DXDC15G Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα 105±5σακουλάκια/μίν AC 380V/220V 304 ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 105±5σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm (επιλογή 140 mm) |
Αυτόματη σκόνη καφέ σταλαγματιάς μηχανών συσκευασίας τσαντών τσαγιού KL 100ZS 20g
| Όνομα: | Πολυσύνθετη αυτόματη μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού σκονών καφέ σταλαγματιάς |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα, έγγραφο φίλτρων |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου συσκευαστή κόκκων για σοκολάτα φασόλια καρύδια σνακ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180 mm (W) 30-140 mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας βιδών VFFS υλικού με έναν δομένος τροφοδότη
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία μπουκαλιών πινάκων φουσκαλών σακουλιών μηχανών κονσερβοποίησης
| Τύπος: | αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή |
|---|---|
| Suitbale για: | κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | μηχανικός |
Πλήρως αυτόματη συσκευή συσκευασίας εσωτερικών και εξωτερικών σακουλιών καφέ με σταγόνα Μη υφαντική συσκευή σφράγισης σκόνης καφέ
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας καφέ (εσωτερική και εξωτερική) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 5-10g ((15-33ml) |
| Μέγεθος εσωτερικής τσάντας: | (L):70-74mm (W):90mm |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου DXDC10 για συσκευασία τσαγιού και κόκκων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 120±10 ((σακούλες/min) |
| Βαθμός ακρίβειας: | ± 5% |
Μηχανή συσκευασίας φακέλου μοντέλου DXD05CW180 5 σακούλες
| Αποδόσεις: | Μέγιστο 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγεθος του φάκελου: | (85mm × 80mm) (Επιλογή) (105mm × 100m) (Επιλογή) (95mm × 90mm) (Κανονική διάσταση) |
| Παραγωγή σε ομάδα: | 5 τσάντες |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού υψηλής ταχύτητας DXD01KM120 Μία αίθουσα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με μεγάλη ταχύτητα |
|---|---|
| Συσκευασμένο τσάι/φυτά: | Σπασμένο τσάι και άλλα κόκκινα υλικά (20-40) δίχτυα χύδην κόκκινα υλικά ή φύλλα μη ιξώδους ποιότητας |
| Μέγιστη δόση: | 6cm3 9cm3 12cm3 |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα DXDD16 CCFD6 με 20-60 σακούλες / Min Rate 2.5kw ισχύς
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Σχήμα: | DXDD16 |
| Δυναμικότητα: | 110±5 σακούλες/min |

