Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ bag multi packaging machine ] αγώνας 188 προϊόντα.
μηχανή συσκευασίας σκονών 420mm καθαριστική κάθετη που γεμίζει το υλικό πληρώσεως τρυπανιών 3KW
| Όνομα: | Καθαριστική μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας Vffs τύπων σκονών κάθετη με το υλικό πληρώσεως τρ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Η κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γάλακτος VFFS CPP γεμίζει και σφραγίζει τις μηχανές
| Όνομα: | Κάθετη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας Vffs τύπων σκονών γάλακτος και χυμού |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μασκών αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανών μάσκα προφυλακτικών πεδίων γεμίζοντας
| Όνομα: | Προφυλακτικών τσαντών σακουλιών κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων αυτόματη κονσερβοποιώντ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Οριζόντια αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή καραμελών κκπ 1600 κλ
| Τύπος: | Οριζόντια αυτόματη τροφίμων παγωτού καραμελών μηχανή συσκευασίας μπισκότων αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Εναρμονισμένη συσκευή συσκευασίας σπόρων
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλια Τριγωνική Μηχανή Συσκευής Σάκων Πολλαπλής Λειτουργίας Για Φιστίκια Φιστίκια Μελονόσπορα
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (H):80-140mm (W):60-110mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
YP65 Πολυλειτουργική συσκευασία σάλτσες κάθετος τύπου σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
50bag/Min μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών για το βακκίνιο ντοματών κερασιών ντοματών της Apple
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας συσκευασίας κόκκων κάθετη πολυλειτουργία για σπόρους καραμέλας πεπόνι φιστίκια αλάτι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm (W) 20-75mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 80-130 σακούλες/min |

