Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic carton packaging machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Ημιαυτόματη Επίπεδη Ηλεκτρονική Μηχανή Ετικετοποίησης με Αυτοκόλλητο 3M Διπλής Όψης CH-615H για Κονσέρβες & Μπουκάλια με Πυρηνικά Εξαρτήματα PLC
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
1 - 1000ml 2.5KW Ηλεκτρική Ασηπτική Μηχανή Γεμίσματος Καρτονιού για Βιομηχανική Χρήση
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Βάρος: | 1000kg |
Ημι αυτόματο χαρτοκιβώτιο μηχανών συσκευασίας αετωμάτων τοπ που γεμίζει την κορυφή στεγών DH 1200
| Τύπος: | Το τοπ χαρτοκιβώτιο Aspetic στεγών dh-1200 ημι-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ γεμίζει και σφραγίζει τη γραμμή μηχανών |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Πολλαπλό αυτόματο εξοπλισμό συσκευασίας HCZ-130CL Τεσσάρων πλευρών συσκευασία
| Κατανάλωση: | 40-130 καρτούν/min |
|---|---|
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
| Μέγιστο μέγεθος κουτιού: | 180×90×80mm |
125ml αποστηρωμένη μηχανή συσκευασίας ποτών μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου
| τύπος: | το χαρτοκιβώτιο γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή |
|---|---|
| τύπος συσκευσίας: | τετρα πακέτο χαρτοκιβωτίων |
| οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Πολυ αυτόματη συσκευή συσκευασίας HCZ-130P για πλαστικές πλάκες αλουμινίου και μπουκάλια καλλυντικών
| Τύπος: | HCZ-130P |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
DPA 4030 ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο μικρό χαρτοκιβώτιο ταινιών κουτιών από χαρτόνι χαρτοκιβωτίων που σφραγίζει τη ζαρωμένη |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων 70mm
| Τύπος: | Τα Gable-Top χαρτοκιβώτια γεμίζουν και σφραγίζουν τη μηχανή με Applicator καλυμμάτων το αποστηρωμένο |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας χάρτου/θερμικής συρρίκνωσης HCZ-BX για LED
| Τύπος: | HCZ-BX |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 15-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Μηχανή συρρίκνωσης αυτοματοποιημένης συσκευασίας τύπου μανίκας BX-500H για κουτιά με φρούτα και ποτά και άλλα είδη
| Τροφή με οριζόντιο ύψος: | 850 ± 50 mm |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση: | 0.5Mpa |
| Πλάτος ταινιών συσκευασίας: | Max.350mm |

