Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic carton packaging machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Αυτόματο φλυτζάνι μηχανών συσκευασίας φουσκαλών μελιού μελισσών που γεμίζει και που σφραγίζει
| όνομα: | Φλυτζανιών σφραγίζοντας μηχανών σφραγίζοντας μηχανή δοχείων κασσίτερου αργιλίου υψηλής ταχύτητας αυτ |
|---|---|
| οδηγημένος τύπος: | πλήρης-αυτοκίνητο |
| τύπος συσκευσίας: | Χαρτοκιβώτια, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου |
Μηχανή συσκευασίας 3D διαφανούς ταινίας
| Κατανάλωση: | 30-100bags/Min |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Φόρμα BOPP, PVC |
| Μέγεθος συσκευασίας: | Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: |
Ημι αυτόματη λειτουργία αετωμάτων γεμίζοντας μηχανών εγγράφου 1.5L τοπ πολυ
| Τύπος: | Ημι αυτόματο αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο εγγράφου τούβλου 1L που γεμίζει διαμορφώνοντας την πολλών χρή |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα πακέτο χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων μηχανών CartonPacking χυμού 4000mm 2000 BPH
| όνομα: | UV αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο κρασιού χυμού γάλακτος μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων που συσκευάζει 20 |
|---|---|
| χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
Πλήρως αυτόματη μηχανή κάθετης διαμόρφωσης, ξεδιπλώματος και σφράγισης χαρτονένιων κιβωτίων KXJ-01 αυτόματη μηχανή ξεδιπλώματος και σφράγισης, μηχανή ξεδιπλώματος χαρτονένιων κιβωτίων από κυματοειδές χαρτόνι
| Δυναμικό: | AC220V/50HZ,60HZ Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
HCZ-80 Πολυ αυτόματη μηχανή καρατογράφησης για φιάλες φουσκάλες και καλλυντικά
| Τύπος: | HCZ-80 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-90 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Πολυλειτουργικό αυτόματο μηχάνημα συσκευασίας φωτισμού AC220V 50Hz HCZ-80
| Κατανάλωση: | 50-70 καρτούν/min |
|---|---|
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
| Μέγιστο μέγεθος κουτιού: | 200×90×80mm |
Πολλαπλές αυτόματες μηχανή χαρτογραφίας HCZ-130H Για καλλυντικά συσκευασία συσκευασίας
| Τύπος: | HCZ-130H |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-100 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Αυτόματο περικάλυμμα 1650mm μηχανών Palletizer ρομπότ παλετών ταινιών τεντωμάτων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή ταινιών τεντωμάτων για τη μηχανή Palletizer ρομπότ παλετών |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, τσάντες, περίπτωση, παλέτα |
| Διάσταση: | L2650*W1650*H2400mm |
MP-5kw Πολλαπλή συσκευαστική μηχανή PP / PVC σακούλες ημιαυτόματη μηχανή σφράγισης θερμού λιωμένου
| Ονομασία: | MP-5kw Πολλαπλή συσκευασία μηχανή PP / PVC σακούλες μηχανή θερμής σφράγισης |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

