Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic carton packaging machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
1480mm ζαρωμένο κιβώτιο μηχανών συσκευασίας κιβωτίων που διαμορφώνει YPK 4012
| Όνομα: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου που δημιουργεί διαμορφώνοντας ζαρωμένη τη μηχανή μηχανή συσκ |
|---|---|
| Λειτουργία: | ανοικτός και σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Εικονική οθόνη BFS-4500 Μηχανή συμπλήρωσης σφραγίδας για μπουκάλια / κονσέρβες 50-500ml
| Όγκος πλήρωσης: | 50-500ml |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
Πλήρες αυτόματο τέντωμα TP2000FZ περιτυλιγμάτων Paller τυλίγοντας μηχανών παλετών 400mm
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη περιτύλιξη παλετών, ηλεκτρονική μηχανή τυλίγματος παλετών Παλέτες ρομποτική μηχανή π |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, τσάντες, περίπτωση, παλέτα |
| Διάσταση: | L 3200 x Π 2000 x Υ 2100 χιλιοστά |
μηχανή Palletizer ρομπότ 2400mm 1.5kw
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματο τύλιγμα ταινιών παλετών & δέσιμο της μηχανής Palletizer ρομπότ παλετών |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, τσάντες, περίπτωση, παλέτα |
| Διάσταση: | Λ 2650 Χ W 2000 Χ Χ 2900 χιλ. |
Μηχανή συνεχούς συσκευασίας για σωλήνες/φιαλίδια/φουσκάλες/λέητρα/λιπστακίδια Full-auto Great Quality Continuously Cartoning Machine For Tubes/Bottles/Blisters/Pens/Lipsticks Product High Speed Cartoning Machine with stick type products sorting device and hot glue
| Ονομασία: | Μηχανή συσκευασίας με υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Καινούριες και προσαρμοσμένες στις ανάγκες σας |
| Δύναμη: | 380/3 φάση 5 πυρήνας/50HZ |
11KW 8bar / 10bar / 12bar εργοστασιακός κομπρεσέρ αέρα με βίδες νέος σε χρησιμοποιημένη κατάσταση 220V/380V σιωπηλός κομπρεσέρ αέρα
| Σχήμα: | Κομψός-15A |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 1.8/0.7;17./0.8;1.5/10·1.2/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |

