Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic carton packaging machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
0.8Mpa ζαρωμένο κιβώτιο που δένει τον ανυψωτή και Sealer χαρτοκιβωτίων μηχανών
| Τύπος: | Μηχανή ανυψωτών κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που σφραγίζει και που δένει τη γραμμή |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανοίξτε το γέμισμα και σφραγίστε το κουτί με ταινίες δέστε το με ζώνη |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή συνεχούς πλήρους αυτόματης συσκευασίας για μικρά μπουκάλια / πλαστικά πλακάκια από αλουμίνιο / κοντέινερ καλλυντικών
| Τύπος: | πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υπόθεση: | Καινούριες και προσαρμοσμένες στις ανάγκες σας |
| Δύναμη: | 380V/50Hz/1,5kw |
Άκαμπτο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων BOPP που διαμορφώνει το αυτοκίνητο χαρτοκιβωτίων FXJ6050 μηχανών BOPP
| Όνομα: | Το αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εκλεπτύνει τη ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων μηχανών συσκευα |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Καυτή πώληση Τεχνουργήματα επισήμανσης συρματόπλεγματος CH-613 Επισήμανση καλωδίων δεδομένων
| Δυναμικό: | AC220V/50HZ,60HZ Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
350ml Sealer περίπτωσης ποτών PLC πνευματική αυτόματη Cartoner μηχανή
| Τύπος: | το χαρτοκιβώτιο γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα πακέτο χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
HCZ-130 Οριζόντια συσκευασία συσκευασίας για την αποθήκευση χαρτοκιβωτίων για φιάλες και μπουκάλια, καλλυντικά
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
|---|---|
| Κουτί. μέγιστο μέγεθος: | 200×90×80mm ((LxWxH) |
| Κουτί.ελάχιστο μέγεθος: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
2000kg ζαρωμένη κατώτατη σφραγίζοντας γραμμή μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Τύπος: | Ζαρωμένη χαρτοκιβωτίων πεδίων ανυψωτών μηχανών γραμμή μηχανών γεμίζοντας μηχανών σφραγίζοντας |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Αυτόματη συσκευή συσκευασίας μασκών από πάστα HCZ-120T Τετραμερή σφραγισμένη συσκευασία σακούλας
| Τύπος: | HCZ-120T |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Αυτοματοποιημένη μηχανή συσκευασίας υψηλής ταχύτητας για τα τρόφιμα και τα ποτά ZWG-590
| Κατανάλωση: | 30-100bags/Min |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Φόρμα BOPP, PVC |
| Μέγεθος συσκευασίας: | Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: |
Κολλητική ταινία 500mm ζαρωμένη χαρτοκιβώτιο σφράγιση μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Τύπος: | Αυτόματη κολλητικών ταινιών χαρτοκιβωτίων μηχανή συσκευασίας κιβωτίων σφραγίζοντας |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |

