Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic carton packaging machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Ημιαυτόματη Μηχανή Συσκευασίας Κιβωτίων Μηχανή Ταινίας Κιβωτίων Ευθύγραμμης Αυτόματης Μηχανής Σφράγισης Κιβωτίων FX001 Χειροκίνητη Κυματοειδής
| Δυναμικό: | AC220V/50HZ,60HZ Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδων CH-615 για Πλαστικά Κουτιά και Κωνικά Μπουκάλια και Δυνατότητα Εφαρμογής Ετικετών κατά της Παραποίησης
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδων CH-615 για Πλαστικά Κουτιά και Κωνικά Μπουκάλια και Δυνατότητα Εφαρμογής Ετικετών κατά της Παραποίησης
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Εργοστασιακή Άμεση Προμήθεια Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδης Επιφάνειας CH-612 για Πλαστικά Μέρη, Μεταλλικά Μέρη και Καθρέπτες Οπισθοπορείας
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
UV αποστηρωμένη συσκευασία γάλακτος γεμίζοντας μηχανών χαρτοκιβωτίων 2000 μηχανή BPH
| Όνομα: | Γάλακτος αποστηρωμένη τούβλου μηχανή συσκευασίας μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων μορφής αποστηρωμένη |
|---|---|
| Χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
Ηλεκτρονική συσκευή για την επισήμανση πλαστικών μερών CH-615, συσκευή επισήμανσης βαμβακιού
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημι αυτόματο χαρτοκιβώτιο συσκευασίας 1L χυμού μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων τοπ αποστηρωμένο
| Τύπος: | Ημι αυτόματο τοπ αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο αετωμάτων 1L που γεμίζει διαμορφώνοντας τη συσκευασία |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτιο στεγών πακέτων αετωμάτων χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Υψηλό γραφείο 1500 ζαρωμένη Cartons/H κιβωτίων συσκευασίας μηχανή δεσίματος μηχανών ημι αυτόματη
| όνομα: | KZ900 υψηλή μηχανή δεσίματος γραφείων ημι αυτόματη |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δέστε το στοιχείο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη πολυλειτουργική μηχανή κυλικής επισήμανσης CH-616A για πλαστικά κουτιά και κωνικά μπουκάλια και γυαλιά
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη διπλή σωλήνα κολλήματα AB κεραμική κολλήματα γυαλί γνήσια πορσελάνη κολλήματα Ετικέτες μηχανή CH-616C
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |

