Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής επικεφαλής 0.36m3/Min σχεδίου 3KW 4HP πετρελαίου
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
Κεφάλι αεροσυμπιεστών 4.0KW 5.0Hp για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| όνομα: | 4.0KW/5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.56m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
5.5HP 2 κεφάλι σκηνικών συμπιεστών για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής επικεφαλής 4KW 5.5HP βιδών 930RPM περιστροφικός
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Χρήση ασφάλειας κεφαλιών αεροσυμπιεστών αντικατάστασης 2.2KW 3.0HP
| Όνομα: | 2.2KW/3.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
1030RPM 2.2KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 3 HP με τα ειδικά λαστιχένια πόδια
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 1.5KW/2HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.2m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
0.8Mpa/115psi επικεφαλής ζώνη τύπων Itly αεροσυμπιεστών 5 HP Drive
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.4m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
15KW/20HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων Drive
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.66m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*2, 55*2 |
Κεφαλή αεροσυμπιεστή βιομηχανικής κλάσης 2.2Kw/3.0Hp για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| υλικό αντλιών: | Χυτοσίδηρο |
| Δύναμη: | 2.2KW/ 3,0HP |
Βιομηχανική κεφαλή συμπίεσης αέρα με ανώτερη απόδοση και αντοχή
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120V/240V |
| Δύναμη: | 1.5KW/ 2 HP |

