Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
Εναμελής στροφής αλληλοεπιβαλλόμενος συμπυκνωτής χαμηλής συντήρησης
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920PRM |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
| Λιπαντική: | Λιπασμένο με λάδι, |
Κεφάλι αντλιών αεροσυμπιεστών 7.5KW 10HP για το συμπιεστή τύπων εμβόλων
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
επικεφαλής 4 HP συμπιεστών βιδών 0.8Mpa 115psi περιστροφικά υψηλά
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
0.9m3/min επικεφαλής απλή λειτουργία συμπιεστών αντικατάστασης 10 HP
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
15KW 20HP βιδών συμπιεστών επικεφαλής παράδοση αέρα ενιαίας φάσης γρήγορη
| Όνομα: | 15KW/20HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.0m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 120mm*3 |
Χαμηλή συντήρηση 5.5HP ψυγείο αέρα Ανταλλακτικό κομπρέσορα με έμβολο για βιομηχανικό κομπρέσορα αέρα ψύκτη αέρα
| Διατήρηση: | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη με αέρα |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
400L εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων
| Όνομα: | 15KW 3 κεφάλι 2.0/8 προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής 400l εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.0m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 120mm*3 |
3 HP Ηλεκτρικός Δυο-Στάδιο Συμπυκνωτή Αέρα αντλία 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής Για επαγγελματία
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Αριθμός κυλίνδρων: | 2 |
ABC-123 Επισκευή συμπιεστή αέρα Εναλλακτικά Κεφαλή κυλίνδρου
| Παράδοση δειγμάτων: | Μέσα σε 7 ημέρες όταν έχουμε αποθέματα |
|---|---|
| Αγορά: | Παγκόσμια |
| Αεροπορική παράδοση: | 18 CFM |
Ανταλλακτικά 220V συμπυκνωτή αέρα 8200848916 Κεφαλή κυλίνδρου
| Αγορά: | Παγκόσμια |
|---|---|
| Αεροπορική παράδοση: | 18 CFM |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |

