Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
Αεροσυμπιεστή κεφαλής για βιομηχανική χρήση
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 90 mm*2 |
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Κεφαλή συμπιεστή αέρα χυτοσίδηρου 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Πίεση: | 0.8Mpa/115psi |
| Τετάρτη: | 120V/240V |
Ηλεκτρική κεφαλή συμπίεσης αέρα με λιπαντικό για ταχύτητα με 3450 στροφές ανά λεπτό και γυαλί ορατότητας πετρελαίου
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Τύπος πετρελαίου: | Συγχρονισμένα |
| Τύπος αντλίας: | Ελαιοκαθαρισμένα |
Ηλεκτρικό χυτοσίδηρο κεφαλής συμπίεσης αέρα για δεξαμενές 30 γαλόνια 125 PSI Max πίεση
| Τύπος πετρελαίου: | Συγχρονισμένα |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Amps: | 15/7.5 |
Ηλεκτρική κεφαλή συμπίεσης αέρα DW-3080 με συνθετικό λάδι 3 ίππων ισχύος 0,8Mpa πίεση
| Σχήμα: | DW-3080 |
|---|---|
| Πύργο ορατό με λάδι: | - Ναι, ναι. |
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
Κατώτατο επίπεδο θορύβου 60DB 90mm*2 κυλίνδρος βιομηχανικής κλάσης αλληλοεπιμετωπίσματος αέρα με έμβολο για την απόδοση
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
|---|---|
| Βάρος: | 29KG |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
7.5KW/10HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη Drive
| όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*3 |
4KW/5HP προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας τύπος Itly κεφαλών εμβόλου αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*2 |
2.2KW διπλή κεφαλή εμβόλου αεροσυμπιεστών 3 HP 0.25m3/Min
| Όνομα: | 2.2KW/3.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
Η αεραντλία 3KW 4HP διευθύνει τη διπλή χαμηλή δόνηση κυλίνδρων
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 3KW/4.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 70mm*2 |

