Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
Διπλό επικεφαλής 4KW 5.5HP κυλίνδρων Drive ζωνών αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
1.5KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 2 HP για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 1.5KW/2HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
Ένα κεφάλι αεροσυμπιεστών κυλίνδρων 1.5KW 2.0HP χαμηλό/υψηλή πίεση
| Όνομα: | Compresso0.75KW/1.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αέρα ρ εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
120V/240V τάση κεφαλή συμπίεσης αέρα με 2 κύλινδροι και πίεση 0,8Mpa/115psi
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120V/240V |
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
Κεφάλι αεροσυμπιεστών 11KW 15HP με τον κύλινδρο τρία
| Όνομα: | 11KW/15HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
4KW/5.5HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη Drive
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 |
11KW/15HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| Όνομα: | 11KW/15HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 120mm*3 |
15KW/20HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| όνομα: | 20KW/20HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.8m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 125mm*3 |
Αεροσυμπιεστής επικεφαλής 1hp 0.048m3/Min ενιαίας φάσης 0.75KW
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.048m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*1 |
7.5KW 10HP ελεύθερη συντήρηση μονάδων αεροσυμπιεστών επικεφαλής
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |

