Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| Όνομα: | Ελεύθερος σιωπηλός κατασκευαστής αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου στην Κίνα τρία επικεφαλής κόκκινο |
|---|---|
| Ροή αέρα: | 210L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
15hp εναλλάσσοντας προσανατολισμένο προς 300l 3 εμβόλων τη ζώνη κεφάλι αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | 15hp 3 κεφάλι 1.5/8 προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής 300l εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 1000mm*3 |
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| Όνομα: | W-750X3/70 ελεύθερος σιωπηλός κατασκευαστής αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου στην Κίνα τρία κεφάλι |
|---|---|
| Ροή αέρα: | 210L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
200l εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής 50hz 0.5m3 λ. εμβόλων ζωνών
| Όνομα: | W-0.5/30 επικεφαλής προσανατολισμένος προς τη ζώνη αεροσυμπιεστής τρίτου τύπου εμβόλων 180L 380V 7.5 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
180L Oil Free Piston Air Compressor 3 Head 10Hp Belt Driven Type
| Όνομα: | 0.8Mpa 10Hp 380v προσανατολισμένη προς τη ζώνη τύπων μπλε 180L εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη δεξαμενή |
|---|---|
| Ικανότητα αέρα: | 1300L/min |
| N.weigh: | 280kgs |
Ανταλλακτικός συμπυκνωτής κομπρεσέρ κεφαλή λάδι λιπασμένο με ψύξη αέρα μοντέλο Dv-3080
| Λιπαντική: | Ελαιοκαθαρισμένα |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
195L βουβό ιατρικό 2400W εμβόλων πετρελαίου ελεύθερο κεφάλι κυλίνδρων αργιλίου αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | Χρωματίζοντας το βουβό φορητό ιατρικό ελεύθερο συμπιεστή τρία πετρελαίου επικεφαλής λευκό |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 195L/min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | 220V/60Hz |
11kw ηλεκτρικός εναλλάσσοντας τύπος 15hp 400KGS αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής προσανατολισμένο προς τη ζώνη 500l 3 εμβόλων 11kw/15hp επικεφαλής Yello |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | Φ100X2 Φ80X1 |
Εναλλάσσοντας κεφάλι συμπιεστών 180L τρία εμβόλων αέρα W 0,5 7.5kw
| Όνομα: | W-0.5/30 επικεφαλής προσανατολισμένος προς τη ζώνη αεροσυμπιεστής τρίτου τύπου εμβόλων 180L 380V 7.5 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
Συμπίεσμος με μετατόπιση ανάδρομου τύπου με κινητήρα βρόχου με λιπαντικό πετρέλαιο με δεξαμενή 150L
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη αέρα, |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ: | 930RPM |
| Τύπος: | Κεφαλή συμπιεστή με θετική μετατόπιση |

