Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 cylinders air compressor head ] αγώνας 60 προϊόντα.
4800W πολυ συσκευασίας μηχανών πολυσύνθετη μηχανή λειωμένων μετάλλων τεσσάρων στηλών καυτή
| όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή τέσσερις-Columnhot-λειωμένων μετάλλων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Βουλευτής-03 πολυ συσκευασίας μηχανών καυτής λειωμένων μετάλλων σειρά δύναμης μηχανών 3600W
| όνομα: | Η καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων επιτραπέζιων τέσσερις-θέσεων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
1600W πολυ συσκευασίας μηχανών σελών μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων καυτή τριφασική
| όνομα: | Καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων σελών -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Tabletop τέσσερα στηλών καυτή λειωμένων μετάλλων μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ 220V 50 - 60Hz
| όνομα: | Η καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων επιτραπέζιων τέσσερις-θέσεων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ενισχυμένη διπλή καυτή λειωμένων μετάλλων μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ βουλευτής-R02
| όνομα: | Μηχανή doublehot-λειωμένων μετάλλων Emhancd (βουλευτής-R02) -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
AC220V τριφασική πολυ συσκευασίας μηχανών επιτροπής μηχανή λειωμένων μετάλλων υπολογιστών καυτή
| όνομα: | Υπολογιστής Pnael καυτός - μηχανή λειωμένων μετάλλων-- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |
Πολυσύνθετη πολυ συσκευασίας μηχανή τέσσερα λειωμένων μετάλλων μηχανών καυτή μετα τύπος
| όνομα: | Η καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων επιτραπέζιων τέσσερις-θέσεων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Κάθετη πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων 420V κενή 304SS αεροστεγής
| Όνομα: | 420V υψηλής ταχύτητας κάθετη τύπων πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, σακούλα, τσάντα μαξιλαριών |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Πολυ μηχανή υπερηχητικής συγκόλλησης μηχανών συσκευασίας συνημμένων 2000W
| όνομα: | Υπερηχητική μηχανή Enciosures Weiding -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220V 50-60Hz |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

