Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Πολυσύνθετη συσκευάζοντας κόκκων κάθετος γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή
| όνομα: | Κοκκώδη συσκευάζοντας μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
SUS304 πρωτεϊνικό Jaggery μηχανών πλήρωσης εξοπλισμού συσκευασίας σκονών
| Όνομα: | Η σκόνη χυμού καφέ γάλακτος προ-που γίνεται τοποθετεί την πολυ μηχανή συσκευασίας σε σάκκο |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας σάκετ καρύδας / φρούτων
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος φιλμ: | 250-Μέγ.420 χλστ |
| Μήκος τσάντας: | 80-350mm |
Ανώμαλη αυτόματη μηχανή πλήρωσης μηχανών συσκευασίας Doypack
| Όνομα: | Αυτόματη ανώμαλη μορφής τσαντών Doypack υγρή ενεργητική μηχανή συσκευασίας χυμού πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Premade τσαντών σακουλών πολυ συσκευασίας τσιπ σιταριών Doypack μηχανών μίνι
| Όνομα: | Τα τσιπ σιταριών σκάουν τα δημητριακά προ-που γίνονται τις τσάντες την πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας VFFS για τις τηγανιτές πατάτες τροφίμων πρόχειρων φαγητών
| Όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Kechup αλατισμένο σακούλι 1500ml μηχανών συσκευασίας τσίλι 60ppm βουτύρου
| Όνομα: | Kechup τσίλι σάλτσας βουτύρου συσκευασίας μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τα τσιπ μπανανών
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τη μηχανή συσκευασίας Multihead τσιπ μπανανών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λωρίδων
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συσκευασίας σάκων σκόνης πολλαπλών λωρίδων |
|---|---|
| Σχήμα: | DXD-F1200E |
| Μήκος σακουλών: | 50120mm (διευθετήσιμος) |

