Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
4 δευτερεύουσα μηχανή συσκευασίας σφραγίδων για τη Pharyngeal προστατευτική ενδυμασία απομόνωσης πατσαβουρών
| Όνομα: | εκτατή μηχανή συσκευασίας ταινιών |
|---|---|
| τύπος: | πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1950x1200x1900mm |
Μηχανή συσκευασίας σωματιδίων ρυζιού σε σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Η καυτή θερμότητα συρρικνώνεται την πολυ μηχανή συσκευασίας για τα χαρτοκιβώτια 15m/min μπισκότων
| Όνομα: | Αυτόματος συρρικνωθείτε τη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1300X1600X1870mm |
Μηχανή αυτοματοποιημένης συσκευασίας σωματιδίων από ανοξείδωτο χάλυβα για συνεπή συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Το Doypack Premade τοποθετεί τη συσκευασία νερού γεμίζοντας μηχανών σακουλιών γάλακτος σε σάκκο
| Όνομα: | Το νερό γάλακτος χυμού προ-που γίνεται τοποθετεί την πολυ μηχανή συσκευασίας Doypack μηχανών συσκευα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Η κάθετη μορφή γεμίζει σφραγίδων την καθαριστική μηχανή συσκευασίας πλήρωσης σκονών ζυγίζοντας
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών σάλτσες κάθετος τύπος για σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βάλτε το πλαστικό μέταλλο μηχανών Palletizer ρομπότ χαρτοκιβωτίων αυτόματο πλήρως
| Τύπος: | Συσκευάζοντας γραμμή, πλήρως αυτόματη |
|---|---|
| Όνομα: | το ρομπότ και pallertizer η μηχανή βάζουν τα χαρτοκιβώτια ή τις τσάντες επάνω στις παλέτες ή λαμβάνο |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, μέταλλο, γυαλί, ξύλο |
Σύνθετη και ευέλικτη μηχανή πολλαπλών συσκευασιών 2800*1550*1750mm
| Δύναμη: | 500W/800W |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Χρώμα: | Customed |

