Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο ζύγισης
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο βαρώντας σάκους μεγάλων κόκκων 500W / 800W
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σακουλών ρυζιού με μήκος στερεοποίησης 5-10 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σάκετ αλατιού VFFS συσκευασία μηχανή
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλικών για τη μέτρηση χωριστά των αναγκών μείγματος υλικών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών υλών |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 1-20g ((3-100 ml) |
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
Πλήρως αυτόματη ζύγιση και ποσοτική συσκευασία
| Πεδίο μέτρησης: | 50-500g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | Δύναμη εκμετάλλευσης |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 15-20 σακούλες/λεπτο |
4 πάροδοι 90mm φύλλο αλουμινίου 90mm μηχανών συσκευασίας σακουλιών για τη σκόνη χορταριών καφέ
| Όνομα: | Καφέ χορταριών σκονών μικρή σιταριών πολλών δρόμων ραβδιών σακουλιών πίσω σφραγίζοντας μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
Μηχανή συσκευασίας ημιαυτόματης ειδικής μορφής σακούλας με ανελκυστήρα μπολ και χειροκίνητη κοπή
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου DXDC10 για συσκευασία τσαγιού και κόκκων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 120±10 ((σακούλες/min) |
| Βαθμός ακρίβειας: | ± 5% |

