Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
Η μαλακή καραμέλα αυτόματου υπολογισμού Gummy αντέχει τη μηχανή συσκευασίας VFFS
| Όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικό και Πνευματικό |
ZH 50 πολυσύνθετη αυτόματη κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών κάθετη αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Βερτικάλια Τριγωνική Μηχανή Συσκευής Σάκων Πολλαπλής Λειτουργίας Για Φιστίκια Φιστίκια Μελονόσπορα
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (H):80-140mm (W):60-110mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας αυτοματοποιημένης συσκευασίας για σκόνη μπαχαρικών, σκόνη καφέ από κόκκους
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 10-28 σακούλες/min |
| Μέγεθος της τσάντας: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Πλήρως αυτόματη συσκευή συσκευασίας εσωτερικών και εξωτερικών σακουλιών καφέ με σταγόνα Μη υφαντική συσκευή σφράγισης σκόνης καφέ
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας καφέ (εσωτερική και εξωτερική) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 5-10g ((15-33ml) |
| Μέγεθος εσωτερικής τσάντας: | (L):70-74mm (W):90mm |
Πλαστικών σακουλών μικρή τσαντών καθαρή μηχανή συσκευασίας σακουλιών VFFS νερού υγρή
| Όνομα: | Υγρή μηχανή συσκευασίας VFFS |
|---|---|
| Τύπος: | Νέα κάθετη μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Ηλεκτρική Αυτόματη Μηχανή Συσκευασίας Χαρτοκιβωτίων
| Ονομα: | Πολυλειτουργική κατακόρυφη αυτόματη μηχανή συσκευασίας χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Οδηγούμενος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρως αυτόματο |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας αλευριού με σύστημα ελέγχου PLC πάχος 0,04 - 0,08 mm
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή 1900mm
| Τύπος: | Κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων τσιγάρων |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
1-12 αυτόματη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας κόκκων φασολιών ρυζιού κλ VFFS
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

