Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής ταχύτητας συσκευασίας κόκκων κάθετη πολυλειτουργία για σπόρους καραμέλας πεπόνι φιστίκια αλάτι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm (W) 20-75mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 80-130 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας με πολλαπλή οθόνη αφής PLC 220V 50 - 60Hz και πίεση αέρα 0,4 - 0,6Mpa
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Χρώμα: | Customed |
Εναρμονισμένη συσκευή συσκευασίας σπόρων
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
420F κάθετη πολυ λειτουργία ροής 2000ml μηχανών συσκευασίας σακουλών
| Όνομα: | 420F κάθετη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας Vffs τύπων με το υλικό πληρώσεως τρυπανιών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας βιδών VFFS υλικού με έναν δομένος τροφοδότη
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Η πολυ επικεφαλής Weigher μορφή μηχανών συσκευασίας σιταριών VFFS γεμίζει και σφραγίζει 520A
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας 520 VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
8 ακροφυσίων σακουλών γεμίζοντας σφράγιση 220V 50HZ μηχανών συσκευασίας χυμού πολυ
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
YP65 Πολυλειτουργική συσκευασία σάλτσες κάθετος τύπου σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
2 παρόδων PLC 220L πολυ συσκευασίας σάλτσα 220mm κολλών σακουλιών μηχανών υγρή
| Όνομα: | 2 πολυ υγρό σακουλιών μηχανών συσκευασίας παρόδων και μηχανή συσκευασίας σάλτσας κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο κάθετου τύπου για γάλα σε σκόνη καφέ σε σκόνη αλεύρι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |

