Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ automatic weighing bag packaging equipment ] αγώνας 83 προϊόντα.
Weigher η μορφή μηχανών συσκευασίας σιταριών VFFS γεμίζει και σφραγίζει 420A
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Τα φλυτζάνια που μετρούν τα σιτάρια συστημάτων/η μορφή μηχανών συσκευασίας Podwers VFFS γεμίζουν και σφραγίζουν
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Υλικό: | PE OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Πολλών δρόμων πολυ σκόνη καφέ μηχανών συσκευασίας SS304 15g
| Όνομα: | Πολλών δρόμων αυτόματη 15g κόκκων καφέ μηχανή συσκευασίας σκονών πολυ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Βαθμός τροφίμων SS304 |
Αυτόματη εγγράφου πλαστική μηχανή συσκευασίας φουσκαλών πολυ 10-15 φορές/λ.
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μικρή σακούλα σακουλιών που γεμίζει το κάθετο γάλα σε σκόνη καφέ χυμού μηχανών συσκευασίας VFFS
| Όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Οριζόντια συσκευασία χυμού σε σκόνη Πολυλειτουργική συσκευασία χυμού κάθετος τύπος
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλιος τύπος Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο για υγρό χυμό σαμπουάν ελαιόλαδο κέτσαπ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου μηχανή συσκευασίας για την ανάμειξη φαρμάκων τσαγιού
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100 g ((5-100 ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |

