Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
Κατώτατο επίπεδο θορύβου 60DB 90mm*2 κυλίνδρος βιομηχανικής κλάσης αλληλοεπιμετωπίσματος αέρα με έμβολο για την απόδοση
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
|---|---|
| Βάρος: | 29KG |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
Ελεύθερη υψηλή πίεση συμπιεστών 5.5HP 10bar εμβόλων εναλλαγής πετρελαίου
| όνομα: | Αυτόματη συντήρησης ζώνη 5.5HP 10bar αεροσυμπιεστών εμβόλων σειράς εναλλάσσοντας τριφασική |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 |
απλή λειτουργία αεροσυμπιεστών τύπων εμβόλων 3000W 4HP
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 11kw 15hp 380v 3 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
760r/Min 30 εναλλάσσοντας ζώνη 20Hp Drive συμπιεστών εμβόλων φραγμών
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 15kw 20hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.2m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
1.5KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 2 HP για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 1.5KW/2HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
4KW/5HP προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας τύπος Itly κεφαλών εμβόλου αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*2 |
2.2KW διπλή κεφαλή εμβόλου αεροσυμπιεστών 3 HP 0.25m3/Min
| Όνομα: | 2.2KW/3.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
Κεφάλι αντλιών αεροσυμπιεστών 7.5KW 10HP για το συμπιεστή τύπων εμβόλων
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
230L δύο επιπέδων συμπιεστής εμβόλων δεξαμενών με το διπλό κύλινδρο
| όνομα: | Βαριά ζώνη 7.5kw 12.5bar αεροσυμπιεστών εμβόλων βιομηχανίας εναλλάσσοντας τριφασική |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 72mm*1 90mm*2 |
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής επικεφαλής 0.36m3/Min σχεδίου 3KW 4HP πετρελαίου
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |

