Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
7.5KW/10HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη Drive
| όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*3 |
4KW/5.5HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη Drive
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 |
115L μικρή ενιαία φάση αεροσυμπιεστών 4.0kw εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη
| όνομα: | βαριά ενιαία φάση ζωνών 4.0kw αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*3 |
11KW/15HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| Όνομα: | 11KW/15HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 120mm*3 |
15KW/20HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| όνομα: | 20KW/20HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.8m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 125mm*3 |
15KW/20HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων Drive
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.66m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*2, 55*2 |
εύκολη λειτουργία αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής 3.0kw 4hp
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 3.0kw 4hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.4m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 70mm*3 |
1.0HP 30L χαμηλή δόνηση συμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη 0.8Mpa/115psi
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.036m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*1 |
Drive ζωνών αεροσυμπιεστών 4hp εμβόλων 435psi 7.5kw τρία
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
200l εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής 50hz 0.5m3 λ. εμβόλων ζωνών
| Όνομα: | W-0.5/30 επικεφαλής προσανατολισμένος προς τη ζώνη αεροσυμπιεστής τρίτου τύπου εμβόλων 180L 380V 7.5 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |

