Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
80mm*3 Ανταλλακτική κεφαλή συμπίεσης με έμβολο 10HP/7.5KW Θετική μετατόπιση με κεφαλή συμπίεσης αέρα
| Τύπος: | Συμπυκνωτής θετικής μετατόπισης |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 80 mm*3 |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
380v 3 εναλλάσσοντας ζώνη Drive συμπιεστών εμβόλων κυλίνδρων 7.5kw 10Hp
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
11kw εναλλάσσοντας ζώνη 15Hp Drive συμπιεστών εμβόλων χαμηλής πίεσης
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 11kw 15hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Πίεση: | 1.0Mpa/10bar |
15kw ζώνη 20Hp Drive υψηλών οριζόντια εναλλάσσοντας συμπιεστών
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς υψηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 15kw 20hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.2m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
επικεφαλής 4 HP συμπιεστών βιδών 0.8Mpa 115psi περιστροφικά υψηλά
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
0.9m3/min επικεφαλής απλή λειτουργία συμπιεστών αντικατάστασης 10 HP
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
15KW 20HP βιδών συμπιεστών επικεφαλής παράδοση αέρα ενιαίας φάσης γρήγορη
| Όνομα: | 15KW/20HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.0m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 120mm*3 |
380v 3 ζώνη 20Hp Drive συμπιεστών υψηλών εμβόλων κυλίνδρων 15kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 15kw 20hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.2m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
Η αεραντλία 3KW 4HP διευθύνει τη διπλή χαμηλή δόνηση κυλίνδρων
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 3KW/4.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 70mm*2 |
1.0HP εναλλάσσοντας ενιαία φάση ζωνών V8 συμπιεστών εμβόλων
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.036m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*1 |

