Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
Αεροσυμπιεστής επικεφαλής 1hp 0.048m3/Min ενιαίας φάσης 0.75KW
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.048m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*1 |
Ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής επικεφαλής 4KW 5.5HP βιδών 930RPM περιστροφικός
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
7.5KW 10HP ελεύθερη συντήρηση μονάδων αεροσυμπιεστών επικεφαλής
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
Χρήση ασφάλειας κεφαλιών αεροσυμπιεστών αντικατάστασης 2.2KW 3.0HP
| Όνομα: | 2.2KW/3.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
Διπλό επικεφαλής 4KW 5.5HP κυλίνδρων Drive ζωνών αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Κεφάλι αεροσυμπιεστών 11KW 15HP με τον κύλινδρο τρία
| Όνομα: | 11KW/15HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
1030RPM 2.2KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 3 HP με τα ειδικά λαστιχένια πόδια
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 1.5KW/2HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.2m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
0.8Mpa/115psi επικεφαλής ζώνη τύπων Itly αεροσυμπιεστών 5 HP Drive
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.4m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
Κεφάλι αεροσυμπιεστών 4.0KW 5.0Hp για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| όνομα: | 4.0KW/5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.56m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |

