Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
2 εναλλάσσοντας ζώνη 5.5hp Drive συμπιεστών εμβόλων κυλίνδρων 4kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 4kw 5.5hp 380v 2Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
Χαμηλός συμπιεστής 10hp εμβόλων δόνησης 860RPM εναλλάσσοντας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς υψηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.7m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
χαμηλή πίεση συμπιεστών εναλλαγής τύπων εμβόλων 10hp 7.5kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Πίεση: | 1.0Mpa/10bar |
Χαμηλή συντήρηση Αντικατάστατο κομπρέσορα κορμού 10HP Υδατοψυγμένο 60DB Επίπεδο θορύβου κύλινδρο τρία
| Παράδοση αέρα: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920 στροφές ανά λεπτό |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
Ανταλλακτικός συμπυκνωτής κομπρεσέρ κεφαλή λάδι λιπασμένο με ψύξη αέρα μοντέλο Dv-3080
| Λιπαντική: | Ελαιοκαθαρισμένα |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
Χρησιμοποιούμενος αντισυμπιεστής 220v Η καλύτερη λύση για την επιχείρησή σας
| Εργασιακή πίεση: | 8 bar |
|---|---|
| Στάδιο συμπιεστή: | Ενιαίο στάδιο |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Καθεστώς μετατόπισης 8Bar Αντικατάστατο έμβολο κεφαλή συμπιεστή Τρία κύλινδρο
| Κύλινδρο: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Τύπος: | Κεφαλή συμπιεστή με θετική μετατόπιση |
| Σχήμα: | DW-3065 |
εναλλάσσοντας συμπιεστής 3 εμβόλων υψηλών εμβόλων 15kw 20hp 380v ζώνη κυλίνδρων Drive
| Όνομα: | προσανατολισμένη προς τη ζώνη υψηλή πίεση Piston760r 15kw 20hp 380v 3Cylinder/ελάχιστη ζώνη Drive συ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.2m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
Βιομηχανικός συμπυκνωτής διπλής βίδα με κινητήρα έμβολο με πίεση 10bar και ταχύτητα 900r/min
| Σχήμα: | DW-0.9/8 |
|---|---|
| Δύναμη (KW/HP): | 7.5/10 |
| Ταχύτητα (RPM): | 2800 |
90×2mm Κύλινδρο Ψυγμένο με αέρα Ανταλλακτικός συμπυκνωτής έμβολο 6HP/5,5KW Μέθοδος ψύξης
| Σχήμα: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Δύναμη (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Διάμετρος κυλίνδρου × αριθμός.: | 90×2 |

