Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
5.5kw χρήση ασφάλειας αντικατάστασης συμπιεστών εμβόλων εναλλαγής ενιαίας φάσης
| όνομα: | Βαριά ενιαία φάση ζωνών 5.5kw 12.5bar αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.67m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*1 50mm*1 |
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
380v εναλλάσσοντας ζώνη 4hp Drive συμπιεστών εμβόλων κυλίνδρων 3kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 3.0kw 4hp 380v 2 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
5.5HP 2 κεφάλι σκηνικών συμπιεστών για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Τρία ζώνη 20Hp Drive συμπιεστών υψηλών εμβόλων κυλίνδρων 3.0Mpa
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 15kw 20hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.2m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |
εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων 4hp 300L με το μόνο σύστημα προστασίας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 7.5kw 10hp 380v 2 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.05m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*2 55mm*2 |
3.0HP εναλλάσσοντας ζώνη ενιαίας φάσης συμπιεστών V8 εμβόλων
| όνομα: | 2.2KW/3.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.23m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
3.0HP διπλή ενιαία φάση ζωνών συμπιεστών εμβόλων εναλλαγής κυλίνδρων
| όνομα: | 2.2KW/3.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.23m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
3hp εναλλάσσοντας ηλεκτρικός αέρας 2.2kw συμπιεστών εμβόλων κινητός
| Όνομα: | 3hp/2.2kw προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας ηλεκτρικός κινητός αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
3hp εναλλάσσοντας ηλεκτρικός αέρας 2.2kw συμπιεστών εμβόλων κινητός
| Όνομα: | 3hp/2.2kw προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας ηλεκτρικός κινητός αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.25m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |

