Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ reciprocating oil free piston air compressor ] αγώνας 71 προϊόντα.
Καθαρή δεξαμενή συμπιεστών 270L ροών αέρος 10hp οριζόντια εναλλάσσοντας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.13m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*3 |
11kw ζώνη 15Hp Drive υψηλών εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 11kw 15hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Πίεση: | 4.0Mpa/40bar |
Ένα κεφάλι αεροσυμπιεστών κυλίνδρων 1.5KW 2.0HP χαμηλό/υψηλή πίεση
| Όνομα: | Compresso0.75KW/1.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αέρα ρ εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
Χαμηλή συντήρηση 5.5HP ψυγείο αέρα Ανταλλακτικό κομπρέσορα με έμβολο για βιομηχανικό κομπρέσορα αέρα ψύκτη αέρα
| Διατήρηση: | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη με αέρα |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
Συσκευή συμπίεσης αέρα με φιλικό προς τον χρήστη βιομηχανικό συμπίεση με αμοιβαία έδρα
| Βάρος: | 65 κιλά |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση: | 8 bar |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία εξόρυξης |
Χρησιμοποιημένο σύνολο συμπιεστή αέρα ορυχείων, 8 bar πίεση ορυχεία βιομηχανικό αναδρομικό συμπυκνωτή
| Μέγεθος: | 1200 mm x 800 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Στάδιο συμπιεστή: | Ενιαίο στάδιο |
| Μετατόπιση: | 170 λ/λ |
380V 100 βιομηχανικός ηλεκτρικός εμβόλων αεροσυμπιεστών λίτρου προσανατολισμένος προς τη ζώνη
| Όνομα: | Β-0.6/8 6HP 380V 100L προσανατολισμένος προς τη ζώνη συμπιεστής εμβόλων εμβόλων βιομηχανικός ηλεκτρι |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*2 |
380V 100 βιομηχανικός ηλεκτρικός εμβόλων αεροσυμπιεστών λίτρου προσανατολισμένος προς τη ζώνη
| Όνομα: | Β-0.6/8 6HP 380V 100L προσανατολισμένος προς τη ζώνη συμπιεστής εμβόλων εμβόλων βιομηχανικός ηλεκτρι |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*2 |
Υψηλής πίεσης και μεγάλης εκτόξευσης ατμοσφαιρικός συμπιεστής βελτιώνει τις βιομηχανικές διεργασίες
| Μέθοδος εκκίνησης: | μεταβλητή συχνότητα μόνιμου μαγνήτη |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50Hz |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20℃~+45℃ |
Ελεύθερη 3kw εναλλάσσοντας ζώνη 10hp Drive συμπιεστών εμβόλων πετρελαίου
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 7.5kw 10hp 380v 2 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Πίεση: | 3.0Mpa/30bar |

