Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
2 παρόδων PLC 220L πολυ συσκευασίας σάλτσα 220mm κολλών σακουλιών μηχανών υγρή
| Όνομα: | 2 πολυ υγρό σακουλιών μηχανών συσκευασίας παρόδων και μηχανή συσκευασίας σάλτσας κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Ηλεκτρική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών αυτοματοποιημένη συσκευασία κιβωτίων και ρομποτική μηχανή συσκευασίας παλετιστών
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
AC220V τριφασική πολυ συσκευασίας μηχανών επιτροπής μηχανή λειωμένων μετάλλων υπολογιστών καυτή
| όνομα: | Υπολογιστής Pnael καυτός - μηχανή λειωμένων μετάλλων-- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Μηχανή συσκευασίας 10kg 50kg
| Όνομα: | Μηχανήματα συσκευασίας σε κόκκους |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Νάιλον σακούλες, πλαστικές σακούλες, χάρτινες σακούλες κ.λπ. |
| Οδηγούμενος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για ταχεία και αποτελεσματική ταχύτητα συσκευασίας 90-100 σακούλες/λεπτο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με χωρητικότητα πλήρωσης 2-50G και πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Ορυκτή/καθαρή γεμίζοντας σφράγιση τσαντών σακουλών σακουλιών μηχανών συσκευασίας πόσιμου νερού πολυ
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
|---|---|
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
Μηχανή συσκευασίας χαρτιού / πλαστικού αλεύρου για B2B
| Βάρος: | 450KG |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματος |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

