Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
DXDC15G Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα 105±5σακουλάκια/μίν AC 380V/220V 304 ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 105±5σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm (επιλογή 140 mm) |
Πλήρως αυτόματη συσκευή συσκευασίας εσωτερικών και εξωτερικών σακουλιών καφέ με σταγόνα Μη υφαντική συσκευή σφράγισης σκόνης καφέ
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας καφέ (εσωτερική και εξωτερική) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 5-10g ((15-33ml) |
| Μέγεθος εσωτερικής τσάντας: | (L):70-74mm (W):90mm |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου DXDC10 για συσκευασία τσαγιού και κόκκων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακουλών τσαγιού διπλού θαλάμου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 120±10 ((σακούλες/min) |
| Βαθμός ακρίβειας: | ± 5% |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα DXDD16 CCFD6 με 20-60 σακούλες / Min Rate 2.5kw ισχύς
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Σχήμα: | DXDD16 |
| Δυναμικότητα: | 110±5 σακούλες/min |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας συσκευαστών VFFS μηχανών συσκευασίας πλήρωσης σκονών
| όνομα: | Dxdf-40II αυτόματος συσκευαστής μηχανών συσκευασίας σκονών γεμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού από ανοξείδωτο χάλυβα με τρείς πλευρές
| Βασικό όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τσαγιού |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Μέγιστο 105±5 σακούλες/min |
| πλάτος χαρτιού φίλτρου: | 125 mm ή 140 mm |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών σάλτσες κάθετος τύπος για σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλια Τριγωνική Μηχανή Συσκευής Σάκων Πολλαπλής Λειτουργίας Για Φιστίκια Φιστίκια Μελονόσπορα
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (H):80-140mm (W):60-110mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
YP65 Πολυλειτουργική συσκευασία σάλτσες κάθετος τύπου σαλάτα σάλτσα παγωτό πακέτο σιλικόνιο λάδι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |

