Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών συσκευασιών PLC με οθόνη αφής
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών 500W / 800W με οθόνη αφής για βελτιωμένη συσκευασία
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Χρώμα: | Customed |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας αλευριού με σύστημα ελέγχου PLC πάχος 0,04 - 0,08 mm
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
Μηχανή συσκευασίας με πολλαπλή οθόνη αφής PLC 220V 50 - 60Hz και πίεση αέρα 0,4 - 0,6Mpa
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Χρώμα: | Customed |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για συσκευασία υψηλής ταχύτητας 90 - 100 σακούλες/λεπτο
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Δύναμη: | 500W/800W |
Σύστημα ελέγχου PLC Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή 500W / 800W Για συνεπή και συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
30 - 60bags/Min συσκευασία σακούλας με σύστημα οθόνης αφής 220V /5 0Hz ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Τύπος: | Αυτόματος |
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Σύνθετη και ευέλικτη μηχανή πολλαπλών συσκευασιών 2800*1550*1750mm
| Δύναμη: | 500W/800W |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Χρώμα: | Customed |

