Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Βιότοπος τύπου μεταφορέα Hopper συσκευασία μηχανή Πολυλειτουργία για καρύδια Καραμέλες Snacks
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Πολυλειτουργικό κάθετο τύπου συσκευαστή κόκκων για σοκολάτα φασόλια καρύδια σνακ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180 mm (W) 30-140 mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Οριζόντια συσκευασία χυμού σε σκόνη Πολυλειτουργική συσκευασία χυμού κάθετος τύπος
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Βερτικάλιος τύπος Πολυλειτουργικό συσκευαστήριο για υγρό χυμό σαμπουάν ελαιόλαδο κέτσαπ
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g ((3-100ml) |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm [W] 30-130mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 30-60 σακούλες/min |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας συσκευασίας κόκκων κάθετη πολυλειτουργία για σπόρους καραμέλας πεπόνι φιστίκια αλάτι
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-180mm (W) 20-75mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 80-130 σακούλες/min |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιέρας DXDC50B 3 πλευρικές σφραγιστικές σακούλες με χωρητικότητα πλήρωσης 50 σακουλών/λεπτο
| Δυνατότητα πλήρωσης: | 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 5·40 cm3 |
| Δυνατότητα τσαγιέρας: | Μέχρι 1,5g~10g |
Πολυ τσάντα μηχανών συσκευασίας φρούτων και λαχανικών 100-230/λ.
| Όνομα: | Μηχάνημα συσκευασίας τύπου μαξιλαριού 350 Χ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | μεμβράνη κύλισης, πλαστικοποιημένη μεμβράνη και ρολό από πλαστικοποιημένο χαρτί με θερμοσφράγιση |
| ταχύτητα συσκευασίας: | 100-230 τσάντα/λ. |
1-12 αυτόματη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας κόκκων φασολιών ρυζιού κλ VFFS
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας φακέλου μοντέλου DXD05CW180 5 σακούλες
| Αποδόσεις: | Μέγιστο 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγεθος του φάκελου: | (85mm × 80mm) (Επιλογή) (105mm × 100m) (Επιλογή) (95mm × 90mm) (Κανονική διάσταση) |
| Παραγωγή σε ομάδα: | 5 τσάντες |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο ζύγισης
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

