Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen display multi packing machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού 304 από ανοξείδωτο χάλυβα Εικονική οθόνη χειρισμού Πίνακας λειτουργίας TBPM-15
| Ακρίβεια συσκευασίας: | ±0,15g |
|---|---|
| Δομή μηχανής: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Δύναμη: | 2.5KW |
Μηχανή συσκευασίας υγρών για σόδα χυμούς τσάι μπύρα ποτά πλυντήριο καθαριστικό σαμπουάν
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Πλήρως αυτόματη ζύγιση και ποσοτική συσκευασία
| Πεδίο μέτρησης: | 50-500g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | Δύναμη εκμετάλλευσης |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 15-20 σακούλες/λεπτο |
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Μηχανή συσκευασίας σάκετ καρύδας / φρούτων
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος φιλμ: | 250-Μέγ.420 χλστ |
| Μήκος τσάντας: | 80-350mm |
Σαμπάνια Κύπελλο κρασιού Ατμόσφαιρο Νερό Λιπαρό Ποτό CSD Ανθρακούχο Κύπελλο Μπίρας Σόδα Μπουκάλι Γεμιστήρας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Μηχανή πλήρωσης ασέπτικης βαλίτσας υψηλής χωρητικότητας με συσκευασία 1000-3000CPH και ακρίβεια πλήρωσης 0,5-1% για 1000ml Πρίσμα, τετράγωνο ή βάση
| Μοντέλο: | CH-3000B |
|---|---|
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο βαρώντας σάκους μεγάλων κόκκων 500W / 800W
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| Όνομα: | 30HP 22KW 10 φραγμών άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελε |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.13m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

